V případě výpadku internetu žádná pokuta nehrozí

Ministerstvo financí vychází vstříc požadavkům podnikatelů na fungování EET, protože již nemusí mít z EET obavu ti obchodníci, u kterých dojde k výpadku prodeje například z důvodu selhání přístroje napojeného na EET. Prodeje nakumulované v době nepoužívání EET budou moci po opětovném uvedení zařízení na EET do provozu nahrát najednou, tedy jednou tržbou, nikoliv po jednotlivých dokladech. To znamená, že nastane-li v maloobchodě, velkoobchodě, restauraci nebo třeba hotelu porucha a EET přístroj pro evidenci tržeb nebude funkční třeba i několik dní, nebude tedy možné vystavovat účtenky na bázi EET (on-line), potom v momentě zprovoznění přístroje bude možné vložit součet všech chybějících tržeb jednou EET operací naráz, nikoliv po jedné EET účtence, jak tomu bylo doposud.

 

Argumenty proti zařízení napojené na cloud jsou liché, i v případě výpadku internetu žádná pokuta nehrozí! Náš systém však funguje i v případě výpadku internetu, nebo pokud jste někde, kde internet prostě použít nejde. V klidu obsloužíte zákazníky, vytisknete účtenky, které budou mít všechny zákonem požadované znaky pro EET a následně po připojení k zařízení k internetu, třeba až večer, nebo druhý den ráno, synchronizujete Vaše zařízení se serverem, který odepíše všechny položky ze skladu, zaeviduje jednotlivé účty a pošle hlášení na portál EET.

 

Důležitá a nesporná konkurenční výhoda našeho EET pokladního systému je, že když Vám selže samotný přístroj, můžete vzít do ruky třeba mobilní telefon, nebo jakýkoliv jiný počítač a systém na něm sami zprovozníte během několika minut, aniž by došlo ke ztrátě dat a nebo byla potřeba instalace. Vítejte na hybridním cloudu, na řešení určeném pro 21. století.